وب سایت آکادمی صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی راه اندازی شد...
۰۲۱۹۱۰۳۱۸۹۳

آموزش خرید و فروش ارز gpg

ارز دیجیتال gpg ارز مخصوص صرافی گلکسی پی جی است که براحتی میتوانید با استفاده از آن کارمزد معاملات خود را پرداخت کرده و از تخفیفات ویژه ای بهره مند شوید. برای آموزش خرید و فروش ارز gpg با ما همراه باشید.

برای خرید ارز دیجیتال gpg باید به حساب کاربری خود وارد شوید. برای ورود اینجا کلیک کنید.

مرحله بعدی پس از ورود به حساب کاربری شارژ ریالی حساب است. برای شارژ ریالی حساب خود باید وارد صفحه “کیف پول” که در قسمت بالا برگه قرار دارد، کلیک کنید. در لیست ارزهای موجود تومان اولین گزینه است. برای شارژ ریالی روی گزینه “واریز” کلیک نمایید.

دقت داشته باشید که جهت واریز وجه، حتما باید از کارتهای بانکی به نام خودتان که در پروفایلتان ثبت و تایید شده است، استفاده نمایید. در باکس واریز مقداری که میخواهید حسابتان شارژ شود را به تومان وارد کنید و “گزینه برو برای پرداخت” را بزنید. بعد از پر کردن فرم پرداخت و نمایش “پرداخت با موفقیت انجام شد”، حساب شما ریالی شارژ میشود.

آموزش واریز و برداشت ریالی در صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی

خرید ارز دیجیتال gpg

 

پس از شارژ ریالی حساب خود با مراجعه به کیف پول و جستجو نام ارز gpg روی گزینه خرید کلیک کنید.

 

آموزش خرید و فروش ارز gpg

 

در برگه خرید ارز gpg، قیمت ارز و موجودی ریالی را همانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. حالا میتوانید مبلغ مورد نظر خود را به تومان جهت خرید ارز دیجیتال gpg وارد کنید. در ادامه میزان کارمزد و دریافتی شما نمایش داده می شود. سپس با کلیک بر روی گزینه “درخواست خرید” روند خرید تکمیل میشود.

در ادامه برگه میتوانید تاریخچه تراکنش خود را ببینید.

آموزش خرید و فروش ارز gpg

فروش ارز دیجیتال gpg

برای فروش ارز دیجیتال gpg خود از برگه کیف پول روی گزینه فروش آن کلیک کنید. در اینجا هم مانند قسمت خرید میتوانید قیمت ارز و موجودی خود را مشاهده کنید. حالا باید در باکس فروش مقدار ارزی را که میخواهید بفروشید را وارد کنید. در ادامه کارمزد فروش و میزان دریافتی شما به تومان نمایش داده میشود. سپس روی دکمه درخواست فروش کلیک کنید تا مراحل فروش به اتمام برسد.

حالا شما آموزش خرید و فروش ارز gpg را کامل یاد گرفته اید.

آموزش خرید و فروش ارز gpg