وب سایت آکادمی صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی راه اندازی شد...
۰۲۱۹۱۰۳۱۸۹۳

آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی گلکسی پی جی

در اینجا میخواهیم به آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی گلکسی پی جی بپردازیم. برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید ابتدا یک حساب کاربری بسازید. اگر تاکنون در سایت عضو نشده اید برای ثبت نام در صرافی گلکسی پی جی کلیک کنید.

 

مرحله بعدی پس از ورود به حساب کاربری شارژ ریالی حساب است. برای شارژ ریالی حساب خود باید وارد صفحه “کیف پول” که در قسمت بالا برگه قرار دارد، کلیک کنید. در لیست ارزهای موجود تومان اولین گزینه است. برای شارژ ریالی روی گزینه “واریز” کلیک نمایید.

دقت داشته باشید که جهت واریز وجه، حتما باید از کارتهای بانکی به نام خودتان که در پروفایلتان ثبت و تایید شده است، استفاده نمایید. در باکس واریز مقداری که میخواهید حسابتان شارژ شود را به تومان وارد کنید و “گزینه برو برای پرداخت” را بزنید. بعد از پر کردن فرم پرداخت و نمایش “پرداخت با موفقیت انجام شد”، حساب شما ریالی شارژ میشود.

آموزش واریز و برداشت ریالی در صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی

خرید ارز دیجیتال

در مرحلخ اول از آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی گلکسی پی جی به آموزش خرید مبپردازیم.

پس از شارژ ریالی حساب خود با مراجعه به کیف پول و انتخاب ارز مورد نظر خود روی گزینه خرید کلیک کنید. برای مثال در اینجا ارز دیجیتال ۰ ایکس را میخریم. 

 

آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی گلکسی پی جی

 

در برگه خرید ارز، قیمت ارز و موجودی ریالی را همانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. حالا میتوانید مبلغ مورد نظر خود را به تومان جهت خرید ارز دیجیتال وارد کنید. در ادامه میزان کارمزد و دریافتی شما نمایش داده می شود. حالا با کلیک بر روی گزینه “درخواست خرید” روند خرید تکمیل میشود.

در ادامه برگه میتوانید تاریخچه تراکنش خود را ببینید

آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی گلکسی پی جی

فروش ارز دیجیتال

برای فروش ارز دیجیتال خود از برگه کیف پول روی گزینه فروش ارزدیجیتال مورد نظر خود کلیک کنید. در اینجا هم مانند قسمت خرید میتوانید قیمت ارز و موجودی خود را مشاهده کنید. حالا باید در باکس فروش مقدار ارزی را که میخواهید بفروشید را وارد کنید. در ادامه کارمزد فروش و میزان دریافتی شما به تومان نمایش داده میشود. سپس روی دکمه درخواست فروش کلیک کنید تا مراحل فروش به اتمام برسد.

حالا شما خرید و فروش آسان ارزهای دیجیتال در گلکسی پی جی را براحتی یاد گرفته اید.

آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی گلکسی پی جی