وب سایت آکادمی صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی راه اندازی شد...
۰۲۱۹۱۰۳۱۸۹۳

آموزش کسب درآمد در صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی

برای آموزش کسب درآمد در صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی دو روش وجود دارد. روش اول وارد کردن کد معرف و روش دوم ایجاد لینک زیرمجموعه گیری است که هر دو روش بسیار ساده هستند.

روش اول: کد معرف

برای استفاده از روش کد معرف در آموزش کسب درآمد در گلکسی پی جی کافی است موقع ثبت نام در سایت در قسمت کد معرف، شناسه کاربری دوست خود را وارد کنید.

برای دریافت کد معرف کافی است پس از ورود به حساب خود در قسمت داشبود از بالای صفحه میتوانید شناسه کاربری خود را برداشته و به دوستانتان بدهید.

آموزش کسب درآمد از معرفی کاربر در صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی

این کد معرف را موقع ثبت نام باید در قسمت مخصوص کد معرف را وارد کنید.

آموزش کسب درآمد از معرفی کاربر در صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی

روش دوم: ایجاد لینک زیرمجموعه گیری

در روش دوم از آموزش کسب درآمد در صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی پس از ورود به حساب کاربری با کلیک بر روی گزینه دعوت از دوستان در منو سمت راست وارد صفحه رفرال خود خواهید شد. شما به راحتی میتوانید با معرفی دوستان خود با گلکسی پی جی برای همیشه درصدی از کارمزد تراکنش آن ها رو کسب کنید. با آموزش رفرال گیری در گلکسی پی جی با ما همراه باشید.

بصورت پیش فرض یک گزینه ۴۰ درصد دریافتی شما در لینک های زیرمجموعه گیری وجود دارد. علاوه بر این گزینه شما به راحتی میتوانید لینک های زیر مجموعه گیری ایجاد کنید و ۴۰ درصد دریافتی خود را بین خود و دوستانی که دعوت میکنید، به اشتراک بگذارید. برای این کار باید روی گزینه ایجاد لینک در زیرمجموعه گیری کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی ایجاد لینک، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. در قسمت “درصدی که میخواهید به دوست خود بدهید” میتوانید تعیین کنید که از ۴۰% چند درصد به کسی که با این لینک ثبت نام میکند، تعلق بگیرد. سپس روی گزینه ایجاد لینک کلیک نمایید.

بعد از ایجاد لینک میتوانید آن را برای دوستان خود ارسال نمایید. برای این کار کافی است که روی گزینه کپی لینک کلیک کرده تا بطور خودکار لینک برایتان کپی شود. حالا میتوانید این لینک را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

آموزش کسب درآمد از معرفی کاربر در صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی

نکات مهمی که باید بدانید:

محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد.

میتوانید لینک معرفی به دوستانتان را در وبسایت یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

برای هر معامله کاربری که دعوت کردید حداکثر تا ۴۰٪ از کارمزدش به شما تعلق می‌گیرد.

ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود.