وب سایت آکادمی صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی راه اندازی شد...
۰۲۱۹۱۰۳۱۸۹۳

سوالات متداول

احراز هویت در سایت های که در زمینه مالی فعالیت دارند امری ضروری است که از سوی نهادهای مربوطه به درستی به صورت دستور العمل ارائه شده . این امر روند تسویه حساب – ورودی و خروجی های مالی را شفاف میکند. به همین دلیل است که شما باید تمامی مشخصات صحیح خودرا در سایت درج نمایید.
احراز هویت موجب افزایش سطح امنیت اکانت برای شما خواهد بود تا در صورت بروز مشکلاتی مانند فراموشی رمز و غیره بتوانید رمز خود را بازیابی نمایید و مالکیت حساب شما در گلکسی پی جی مشخص باشد. لذا خواهشمندیم در هنگام ثبت نام مشخصات نام، شماره موبایل، کارت ملی صحیح خود را ثبت و ارائه نمایید.

عکس سلفی خود را همراه با متن تعهدنامه، کارت ملی و کارت بانکی مطابق با عکس نمونه ارسال کنید. لطفا تصویر مناسب و واضح ارائه کنید. بعد از آپلود تصویر، در انتظار بررسی توسط اپراتور قرار میگیرد. در صورتی که عکس رد شود بایستی مجدد آپلود نمایید.

مبلغی که خریدار آنلاین واریز می کند تا زمان تائید انتقال ارز دیجیتال از طرف فروشنده به والت (کیف پول الکترونیکی) خریدار، نزد ما به امانت باقی میماند و اگر به هر دلیلی فروشنده انتقال را انجام ندهد این مبلغ به حساب خریدار استرداد خواهد شد. از طرفی از آنجا که قبل از انتقال ارز دیجیتال خریدار مبلغ ریالی آن را به حساب ما واریز کرده است، فروشنده نیز با اطمینان خاطر می تواند انتقال را انجام دهد.

با توجه به تغییرات شاپرک در سیکل تسویه حساب پرداخت یارها، از صبح روز یکشنبه ۱۳ مهر ۹۹ صرف نظر از اینکه حساب مقصد نزد چه بانکی است، تمام تسویه حساب هایی که تا ساعت ۲۳:۳۰ روز جاری ثبت شوند، در سیکل پایای ۱۳:۴۵ تا ۱۴:۴۵ روز بعد واریز میشوند. در تلاشیم طی روزهای آتی راهی پیدا کنیم تا مجدد تسویه حساب ها را در همان روز ثبت درخواست واریز کنیم.

امنیت یکی از فاکتورهای مهم گلکسی پی جی بوده و تمامی موارد امنیتی در این صرافی لحاظ شده و کلیه ورودی و خورجی ها توسط ما کنترل میشود.
تنها نکته لازم از سوی شما فعال کردن رمز ورود دو مرحله ای گوگل است که توضیحات ان در برگه تایید دو مرحله ای جهت فعالسازی ارائه شده است.
دقت داشته باشید برنامه رمز ورود یکبار مصرف گوگل برای هربار ورود در هر دقیقه به شما یک رمز یکبار مصرف میدهد.

روند احراز هویت و تائید حساب‌های بانکی کاربران، معمولا حداکثر ۲۴ ساعت به طول می‌انجامد. دقت داشته باشید که در موارد خاص ممکن است بدلیل افزایش ناگهانی ثبت‌نام‌ها، این فرآیند کمی به طول بیانجامد که در این‌صورت، حتما از طریق اینستاگرام و کانال اطلاع رسانی صرافی گلکسی پی جی، در این زمینه اطلاع ‌رسانی خواهد شد.

تفاوت مبلغ خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال در گلکسی پی جی، میزان کارمزد دریافتی صرافی را مشخص می‌نماید. این کارمزد روی قیمت نهایی درج شده روی سایت، اعمال گردیده است و با توجه به میانگین بازار مشخص می‌گردد. در حال حاضر کارمزد یا هزینه معامله در گلکسی پی جی ۰٫۳۵ درصد خرید و فروش است.

در حال حاضر برای هر کاربر به ازای هر ارز یک کیف پول اختصاص داده می شود. واریز ارزهای دیجیتال از طریق آدرس اختصاصی کیف پول مربوط به هر کاربر ممکن خواهد بود. در حال حاضر گلکسی پی جی هیچ گونه هزینه اضافی بابت واریز یا برداشت از کیف پول کسر نمی نماید بلکه فقط کارمزد شبکه را کم میکند. برای برداشت ریال به دلیل استفاده از خدمات پرداخت یار برای تسویه بانکی، مبلغ یک درصد تا سقف ۴ هزار تومان از درخواست، برای برداشت کسر و به حساب بانکی تعیین شده توسط کاربر، واریز خواهد شد.

کاربران گرامی، به پاس قدردانی از همراهی و اعتماد شما، ۴۰درصد از کارمزد معاملاتی دریافتی از هر کاربر جدیدی که از طریق لینک اختصاصی شما در صرافی گلکسی پی جی ثبت‌نام کند، به شما تعلق خواهدگرفت. حتی میتوانید این مقدار را بین هود و فرد دعوت شونده تقسیم کنید. کافی است دوست شما برای ثبت‌نام فقط روی لینک دعوت شما کلیک نماید و یا هنگام ثبت نام کد معرف را وراد نماید.