وب سایت آکادمی صرافی ارز دیجیتال گلکسی پی جی راه اندازی شد...
۰۲۱۹۱۰۳۱۸۹۳

آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی

در این محتوا هدف ما آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی به شما عزیزان است. اگر می خواهید با چگونگی کریپتوکارنسی  آشنا شوید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. با پیشرفت علم و گسترش بازار ارز دیجیتال کریپتوکارنسی نیز مورد استقبال قرار گرفت. در بازار ارز های دیجیتال کریپتوکارنسی به نوعی نوظهور محسوب می شود. کریپتوکارنسی با ورود اتریوم و بیت کوین و همچنین سایر رمز ارز های دیجیتالی، میان معامله گران شناخته شد. در حال حاضر می توان گفت کریپتوکارنسی میان معامله گران محبوب و پر کاربرد می باشد. ترید کریپتوکارنسی با توجه به نوظهور بودن با بازار های سنتی متفاوت می باشند. زیرا ترید کریپتوکارنسی به عنوان دارایی های جدید شناخته شده و در نتیجه محرک های تاثیر گذار در بازار ها، تاثیر کمتری بر روی آن دارد. در ادامه به مفاهیم کریپتوکارنسی  و مزیت آن خواهیم پرداخت. برای آموزش کریپتوکارنسی با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال کریپتوکارنسی چیست؟

جهت آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی بهتر است از پاسخ دادن به اصلی ترین سوال پر تکرار شما عزیزان شروع کنیم، کریپتوکارنسی چیست؟ در حال حاضر کریپتوکارنسی را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین روش های کسب درآمد محسوب کرد. ارز های دیجیتالی یا همان کریپتوکارنسی در واقع نوعی پول مجازی است که رمزنگاری شده است و از همین طریق امنیت آن تامین می شود. در دنیای امروزه که علم و تکنولوژی پیشرفت به سزایی کرده است،  ارز های دیجیتالی به طوری رونق یافته است که یکی از اصلی ترین منابع سرمایه گذاری محسوب می شوند. کریپتوکارنسی برخلاف پول های دیگر در جهان امروزی، حکومتی وجود ندارد تا بر روی آن نظارت و کنترل داشته باشد. در این روش معامله گر قادر به فروش پول مجازی خود بوده و در مقابل پول دیگری دریافت خواهد کرد.

روند ترید کریپتوکارنسی به چه صورت است؟

یکی دیگر از موضوعاتی که در آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی لازم است به آن اشاره شود، چگونگی ترید کریپتوکارنسی است. در ابتدا باید بدانید که ترید به چه معنا می باشد. ترید یا معامله یکی از اصلی ترین مفاهیم اقتصادی می باشد که در آن خرید فروش کالا و خدمات دیگر صورت می گیرد. و به فردی که در بازار های مالی به خرید و فروش دارایی های مالی می پردازد، معامله گر یا تریدر گفته می شود. تریدر با تجزیه و تحلیل بازار های مالی به معامله های متعدد می پردازد.

ترید کردن به دو روش متفاوت یعنی کوتاه مدت و بلند مدت انجام میگیرد. در روش کوتاه مدت ترید کردن کریپتوکارنسی، معاملات انجام گرفته به صورت روزانه در عرض چند ثانیه یا دقیقه انجام می شود. این روش با اینکه بسیار سودآور می باشد ولی ریسک بسیار زیادی نیز دارد. برخلاف این روش در روش بلند مدت تریدر نیاز به مدت زمان بیشتری دارد. در سرمایه گذاری بلند مدت عاقلانه این است که شرکتی را برگزینید که رشد قابل قبول داشته و سابقه با ثبات داشته باشد.

آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی

مزیت های ترید کریپتو کارنسی

ترید کریپتوکارنسی دارای مزایای بسیاری است. از جمله مزیت های آن می توان به نبودن آن زیر نظر هیچ گونه حاکمیتی اشاره کرد. اعمال تحریم ها و همچنین دخالت حاکمان بر روی کریپتوکارنسی و ترید کردن آن هیچ گونه تاثیری ندارد. همچین از اصلی ترین مزایای آن می توان به این موضوع اشاره کرد که هیچ بانکی قادر به مداخله در ارزش این ارز با کمک سیاست های مداخله گرانه داخلی نیست. به واسطه این که ارز های دیجیتال قابلیت لمس فیزیکی نداشته از امنیت بالایی برخوردار اند. در واقع مدیریت دارایی های شخص توسط او انجام میگیرد. از سوی دیگر ارز های دیجیتال مانند بورس زیر نظر دولت نمی باشند. با کمک ارز های دیجیتال می توان به راحتی کسب درآمد و سود کرد. در ترید کریپتوکارنسی محدودیت زمانی مطرح نمی شود و می توان در طی چند ساعت و حتی چند دقیقه ترید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.